- Antalya Berberler Odası Resmi Web Sitesi
 
Mesleğimizin gelişimi için...
Bizler berberlik mesleğinden geçimini sağlayan, evine ekmek götüren insanlarız. Mesleğimizin kalitesini arttırmak da elbette bizlerin elinde.
Devamı

Üye Girişi
Üye No
Şifre
Şifremi Unuttum             Üye Ol
İş ve Eleman Arayanlar
  D Ö V İ Z H A V A
Alış Satış ANTALYA
5,2601 5,2696
5,9335 5,9442
Hukuki şartlar ve gizlilik


1. Türkçe yayın yapan bu site, Antalya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na (antalyaberberlerodasi.com) 'a aittir ve Antalya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından işletilmektedir. İşbu hukuki şartlar da antalyaberberlerodasi.com olarak anılacaktır. antalyaberberlerodasi.com'da yer alan her türlü görsel ve yazılı malzeme ile uygulamalar tamamen ya da kısmen, antalyaberberlerodasi.com ve işbirliği içerisinde olduğu kurum ve kuruluşlar tarafından sağlanmaktadır.

2. antalyaberberlerodasi.com'da yer alan tüm içerikler, uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir içerik ve uygulama değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.

3. antalyaberberlerodasi.com, elektronik yolla mesaj ya da dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken, antalyaberberlerodasi.com'a telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlaması olmayan, dünya çapında geçerli olan bir lisans verilmiş sayılmaktadır. Bu lisans kapsamında antalyaberberlerodasi.com aşağıda belirtilen maddeleri gerçekleştirme hakkına sahip olur:
    i. Her tür iletişimi kullanmak, kopyalamak, başkasına lisanslamak, uyarlamak, iletmek, kamuya çalmak ya da sunmak.
    ii. Yukarıda tarif edilen iletişim haklarını serbestçe ve hiçbir kısıt olmaksızın kullanmak üzere üçüncü şahıslara lisanslamak.
    iii. Bu yukarıda tarif edilen haklar, geçerli bütün yasama alanlarındaki telif hakkı, ticari marka, servis markası ya da patent kanunu hakları da dahil olmak üzere, ama bu haklarla kısıtlı olmayacak şekilde, bütün mülkiyet haklarını kullanma hakkını kapsar.

4. antalyaberberlerodasi.com, içeriklerinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da forum alanları ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dahil olmak üzere, bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez.

5. antalyaberberlerodasi.com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, dakiklik, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez. Kullanıcılar, antalyaberberlerodasi.com'u ziyaret etmesiyle, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır.

6. antalyaberberlerodasi.com web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı antalyakuaforlerodasi.com'un hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

7. antalyaberberlerodasi.com işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

8. antalyaberberlerodasi.com'a girdiğiniz andan itibaren yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır.

9. Bu anlaşma, antalyaberberlerodasi.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir.

© Copyright 2011, antalyaberberlerodasi.com Tüm hakları saklıdır.

Antalya Berberler Odası
© 2011 Antalya Berberler Odası - Hukuki şartlar ve gizlilik
Adres     : Kızılsaray Mah. Dolaplıdere Cad. Şekerci Pasajı Kat:1 No:2 Muratpaşa/Antalya
Telefon : 0242 242 06 82     Faks : 0242 247 46 11     E-Posta : bilgi@antalyaberberlerodasi.com
Tasarım & Programlama
erenege Yazılım & Bilgisayar